• enfield.jpg
  • tf baner dawid.jpg
  • tlo2.jpg
  • wall1.jpg

Forgot password? | Forgot username? | Register

20.01.2013

20.01.2013

Witam,

Mała powtórka z niedzieli?

Wiem, że pewien miły Pan z KSK może się jeszcze na mnie gniewać.... ;)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: 20.01.2013

ja chętnie :)

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

my jedziemy marznac na frostbite także w niedziele bedziemy grzac tyłki przy kominku :)

ZEN FIGHTER

Z przyjemnością znowu poszaleję po lesie,jeśli znajdą się tylko chętni.A ten miły pan z KSK nie będzie już tak miły Danielu.Namawiajcie znajomych na niedzielę.Pozdrawiam.

To i może ja się skuszę, zależy czy ogarnę chorobę (jestem na dobrej drodze) oraz nauczę się materiału na najbliższy tydzień (zaczęły się zaliczenia).

"Sleep, EAt, and Live it up"

O to jak będzie miał nerwa to się ciekawiej zrobi ;)

Teraz żeby dać radę odeprzeć wrogi atak muszę zabrać 2 karabiny i worek kulek w takim razie....

To Linin w niedzielę o 10?

There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats

Total Topics:
254
Total Polls:
0
Total Posts:
1961
User Info

Total Users:
524