• enfield.jpg
  • tf baner dawid.jpg
  • tlo2.jpg
  • wall1.jpg

Forgot password? | Forgot username? | Register

SWD

SWD

Chcę sobie kupić replikę Dragunova, ale starsi się obawiają, że mogę zrobić komuś(lub sobie) krzywdę. Ja chcę tylko strzelać na polu do puszek i nic więcej, no ale wytłumacz tu takiemu. Ma ktoś pomysł jak ich przekonać???

EDIT: Najbliższe domy są jakieś 2 kilometry od miejsca mojej ewentualnej strzelnicy. Pocisk ze zwykłego Dragunova chyba nawet nie doleci,a co dopiero z repliki.

Edited by: - Mar-21-2012 05:56 PM

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.

Re: SWD

Zasięg SWD wynosi nie więcej niż 100 metrów. Nie wiem jak Ci pomóc w kwestii przekonania rodziców, nie znam ich, nie wiem jak się zachowują. Powiedź że razem z Dragunowem kupisz sobie okulary ochronne (najtańsze za 10zł weź tylko po to żeby były). Dzięki okularom będziesz miał zabezpieczone oczy i jednocześnie najważniejszą przy strzelaniu z replik część ciała. Bardzo rzadko zdarzają się wybicia zębów ale jeżeli będziesz strzelał do puszek to musiałbyś sobie wsadzić lufę do gęby żeby wybić zęba. Co do reszty ciała to bez przesady ale nie jestesmy ze szkła, trzeba być naprawdę zdolnym żeby się postrzelać (zwłaszcza ze snajpy). Pamiętaj bezpieczeństwo najważniejsze, jeżeli sobie je zapewnisz i będziesz odpowiedzialny to myślę że rodzice pozwolą Ci kupić replikę.

"Sleep, EAt, and Live it up"

Administrator has disabled public posting. Please login or register in order to proceed.
There are 0 guests and 0 other users also viewing this topic

Board Info

Board Stats

Total Topics:
254
Total Polls:
0
Total Posts:
1961
User Info

Total Users:
440